آرشیو

کمک 25 میلیارد تومانی خیریه های آذربایجان شرقی به بهزیستی

(6)

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی به جذب 41 میلیارد تومان اعتبار در نیمه نخست سال جاری اشاره کرد و گفت: از این رقم 25 میلیارد تومان توسط موسسه های خیریه و بقیه از سوی مراکز دولتی محقق شده است.

چهارشنبه 25 مهر 1397

ایجاد باوربه توانمندی معلولان با عملکرد مطلوب

(6)

به گزارش روابط عمومی بهزیستی آذربایجان شرقی ،مدیر کل بهزیستی استان در مراسم تجلیل از همکاران روشندل شاغل در بهزیستی استان عملکرد مطلو ب را از عوامل ایجاد باور به توانمندی معلولان در جامعه دانست.

چهارشنبه 25 مهر 1397

معلولان سه تا چهار برابر افراد عادی مشکل اشتغال دارند

(18)

مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی با بیان اینکه افراد معلول سه تا چهار برابر بیشتر از افراد عادی مشکل اشتغال دارند، گفت: اقداماتی در زمینه‌ی کارآفرینی برای این افراد انجام شده ولی متاسفانه به دلیل مشکلات مالی به نتیجه نرسیده و ما  پیگیر جدی اشتغال نابینایان هستیم.

يکشنبه 22 مهر 1397

توزیع غذای گرم در مهدهای روستایی و حاشیه مراغه آغاز شد

(25)

رئیس اداره بهزیستی مراغه از آغاز توزیع غذای گرم در 82 مهد روستایی و حاشیه شهری در این شهرستان در قالب طرح غذای گرم خبرداد.

يکشنبه 22 مهر 1397

معلولان سه تا چهار برابر افراد عادی مشکل اشتغال دارند

(1)

مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی با بیان اینکه افراد معلول سه تا چهار برابر بیشتر از افراد عادی مشکل اشتغال دارند، گفت: اقداماتی در زمینه‌ی کارآفرینی برای این افراد انجام شده ولی متاسفانه به دلیل مشکلات مالی به نتیجه نرسیده و ما پیگیر جدی اشتغال نابینایان هستیم.
به گزارش آناج به نقل از ایسنا،  محسن ارشدزاده در مراسم گرامی‌داشت روز نابینایان، افزود: اجرای قانون عصای سفید مصوب ۱۹۴۰ سازمان ملل و قانون جامع حمایت از حقوق معلولان که اخیرا توسط مجلس شورای اسلامی تصحیح شده است، از مطالبات اصلی این افراد است.  این قوانین از نیازهای نابینایان از جمله اشتغال و توانمندسازیشان حمایت می‌کند.

يکشنبه 22 مهر 1397

روز عصای سفید، روز هویت اجتماعی افراد نابینا

(37)

به گزارش روابط عمومی بهزیستی آذربایجان شرقی ،مدیر کل بهزیستی استان در مراسم گرامیداشت روز جهانی عصای سفید این روز را روز هویت اجتماعی افراد نابینا دانست.

يکشنبه 22 مهر 1397

سه هزار معتاد از خدمات مراکز ترک اعتیاد مراغه استفاده کردند

(20)

رئیس بهزیستی مراغه با اشاره به خدمات ارائه شده از سوی این سازمان برای کاهش میزان اعتیاد و بهبودی معتادان گفت: از ابتدای سال تاکنون سه هزار معتاد از خدمات مراکز ترک اعتیاد این شهرستان استفاده کردند.

شنبه 21 مهر 1397

برگزاری همایش سه ساله های حسینی در روز جهانی کودک

(40)

به گزارش روابط عمومی بهزیستی آذربایجان شرقی ،همزمان با روز جهانی کودک همایش سه ساله های حسینی با حضور کودکان مهدهای سراسر استان برگزار شد.

سه شنبه 17 مهر 1397

در 1000 مهد کودک ۴۶ هزار کودک آذربایجان‌شرقی به مهد کودک می‌روند/ اکثر کودکان کار آذربایجان‌شرقی از خانواده‌های سالم و با توانایی کار هستند

(18)

مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی گفت: ۴۶ هزار کودک در یک هزار مهدکودک استان مورد پذیرش قرار گرفته که تا پایان مهرماه این تعداد افزایش خواهد یافت.

سه شنبه 17 مهر 1397

فراخوان آگهي مزایده فروش ضایعات فولادی ساختمان قدیم اداره بهزیستی سراب عمومي يك مرحله اي شماره 100973006600001

(37)

الف ـ دعوت به مزایده
به استناد آگهی مزایده مندرج در روزنامه کثیرالانتشار استان آذربایجان شرقی از شما دعوت می نماید با مطالعه دقیق و کامل و رعایت شرایط مندرج در اسناد مزایده در آن شرکت و قیمت پیشنهادی خود را اعلام فرمایید.

دوشنبه 16 مهر 1397