آرشیو

6 میلیارد و 800 میلیون ریال برای بهبود معتادان پرداخت شد

(7)

رئیس اداره بهزیستی شهرستان مرند گفت: در طول یک سال گذشته 6 میلیارد و 800 میلیون ریال در راستای اشتغال معتادان بهبود یافته در شهرستان پرداخت شده است.

پنجشنبه 22 آذر 1397

واکنش مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی به بنر اعتراضی یک جوان

(30)

مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی نسبت به بنر اعتراضی یک جوان که مدعی است ترخیصی اداره بهزیستی تبریز است واکنش نشان داد.
محسن ارشد زاده در گفت و گو با خبرنگار نصر افزود: امیر–س به دلیل اینکه هنوز دوران خدمت مقدس سربازی اش را تمام نکرده نمی تواند از بهزیستی ترخیص شود و کمک هزینه ترخیص دریافت نماید.

سه شنبه 20 آذر 1397

حسابداران معتمدترین همکاران بهزیستی استان

(32)

مدیرکل بهزیستی استان در مراسم تجلیل از ذیحسابان و حسابداران شاغل در بهزیستی استان ،همکاران این حوزه را جزو معتمدترین کارکنان بهزیستی استان دانست.

يکشنبه 18 آذر 1397

همکاران دارای معلولیت ،پیشرو در تکریم مددجویان

(47)

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان ، مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی در مراسم تجلیل از همکاران دارای معلولیت شاغل در بهزیستی استان آنان را پیشروان و اسوه های تکریم مددجویان بهزیستی دانست.

پنجشنبه 15 آذر 1397

طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه در مرند اجرا می شود

(22)

رئیس اداره بهزیستی مرند با اشاره به اجرای طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه گفت: در قالب این طرح در روستاها افرادی بعنوان تسهیل گر انتخاب شده و کارهای اداری معلولین را انجام می دهند.

سه شنبه 13 آذر 1397

آغاز ارایه خدمات مستمربه 50 هزارنفر از مددجویان پشت نوبت بهزیستی از سال جاری

(45)

به گزارش روابط عمومی بهزیستی آذربایجان شرقی ،مدیر کل بهزیستی استان در مراسم بزرگداشت روزجهانی افراد دارای معلولیت از ثبت اسامی 50 هزار نفر از مددجویان پشت نوبت بهزیستی استان در سامانه کشوری و افزایش یارانه آنان در سال جاری خبر داد.

سه شنبه 13 آذر 1397

بهره‌مندی ۶۷ هزار معلول از خدمات بهزیستی استان

(32)

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با بیان این‌که طبق آمار و بررسی‌ها در استان ما، 160 هزار نفر معلول وجود دارد، گفت: از این تعداد حدود 67 هزار فرد معلول از خدمات بهزیستی برخوردار هستند و مابقی نیز براساس نیاز، خدمات لازم را دریافت می‌کنند.

سه شنبه 13 آذر 1397

مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی

160 هزار معلول در آذربایجان شرقی

(38)

به گزارش خبرگزاری ایرنا ،مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی در همایش روز جهانی معلولان تعداد معلولان استان را 160 هزار نفر اعلام کرد و گفت: 70 هزار نفر از این افراد از خدمات مستمر بهزیستی بهره مندند و بقیه نیز بر حسب نیاز از خدمات موردی استفاده می کنند.
محسن ارشدزاده با بیان اینکه تا پایان سال گذشته 16 هزار نفر از معلولان کمک هزینه دریافت می کردند، اظهار داشت: با تدبیر دولت و مجلس و با اجرای قانون جامع حمایت از معلولان امسال 61 هزار نفر کمک هزینه دریافت می کنند.

سه شنبه 13 آذر 1397

یک میلیون نفر از جمعیت استان نیازمند فضای مناسب سازی شده

(17)

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان ،مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی در دومین نشست ستاد عالی هماهنگی و پیگیری  مناسب سازی استان گفت: بیش از یک میلیون نفر از جمعیت استان نیاز به فضای مناسب سازی شده دارند.

دوشنبه 12 آذر 1397

مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی :

۴۰ درصد از شرایط استاندارد مهدکودک‌ها فاصله داریم / کلان‌شهر تبریز دوستدار کودک و سالمند نیست

(20)

مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی گفت:۴۰ درصد از شرایط استانداردی که کودکان باید از مهدکودک‌ها استفاده کنند، فاصله داریم.

يکشنبه 11 آذر 1397