بیانیه حریم خصوصی

بیانیه حریم خصوصی
قابل توجه بازدید کنندگان محترم


بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی  اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی را به اطلاع میرساند:

 
تارنمای اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی  به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "منوی درباره ما <- شماره تلفن و ایمیل  مجهز می باشد. در این قسمت شما میتوانید با حوزه های مختلف سازمان ارتباط برقرار نمایید.
برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید از بخش سامانه پاسخگویی به شکایات  شکایت خویش را مطرح نمایید و همچنین از قسمت پیشنهادات و انتقادات  ،انتقاد و یا پیشنهاد خود را ثبت نمایید.
به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد
.

تارنمای اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.
اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی ، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را گردآوری می‌کند. هم‌چنین این اداره کل اطلاعات جمعیت‌شناختی ناشناس، که مختص به شما نیست، (مانند کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و ...) را نیز گردآوری میکند.
هم‌چنین لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. این اداره کل هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.
اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده بهزیستی استان  هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی این اداره کل را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد.. هم‌چنین اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.
اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  فهرست مخاطبین را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است این اداره کل گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ای‌میل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت جامعه هدف یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند.
اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.
یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  رجیستر کرده باشید، یک کوکی به ای اداره کل  کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.
 

امنیت اطلاعات شخصی شما

اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده، حفاظت می‌کند. اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده محافظت می‌کند .

تغییرات دراین بیانیه

اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی  مطلع شوید.